İçeriğe geç

Avcılar Kurye

Avcılar kurye o teknolojiye esasen gereksinimi yoktu zira onun işi her gün ve her hafta aynı alıcılara bağlıydı. Doğrusu, yalnızca rotasını bir öğreniyordu ve bölgeyi biliyordu. Bir yol kapalıysa yada öncelikli bir teslimat varsa, bunların hepsini daha önceki noggin’de hemen hemen muvaffak oldu. Bu, değişmez rota tasarılamasının temel, ciddi anlamda düşük teknolojili bir misalidir. Ve bugün dahi bu, rotasında hudutlu rakamda durak bulunan bir mobil taşıt distribütörünün işine yarayacaktır. Yararlanabilirler. Rota optimizasyonundan, evet, yalnızca temel tasarılama usulü değişmez ve daha da dinç olacaktır.

Muhtemelen bu iş alanında değişmez kalmalıdır. Yada hibrit bir yaklaşım dahi düşünebilirsiniz altta detaylara gireceğiz. Değişmez olan manipülasyon, aynı alıcıları her hafta aynı saatlerde ziyaret eden sürücüler için iyidir. Hibrit manipülasyon: Her iki dünyanın da en iyisini elde edin. Artık delice yararlı manipülasyon uygulamalarını cebinizde yakalayabileceğinize kıyasla, çoğunlukla değişmez rotalar kullanan teslimat sürücüleri dahi dinç manipülasyonun bazı özelliklerinden faydalanabilir.genellikle sabit meşhur rotasında yaptığı eş şekilde bir öğleden sonra öncelikli alıcısına gitmek yerine, olur.

Moto kurye o gün için birinci önceliği olarak o durağa girmek için nakliye uygulamasını kullanabilirdi. Yalnız öteki duraklarını beklenen bir teslimat pencerelerine azıcıkçık daha geri iterdi. Her cinsten teslimat sürücüsü hibrit manipülasyonu aynı biçimde kullanabilir; her güne değişmez rotanızla başlayın ve aktüel şartlara göre optimize etmek için her sabah uygulamayı kullanın. Daha iyi bir alıcı tecrübeyi fazla sunabilecek, zamandan ve benzinden tasarruf edebilecek ve daha iyi para kazanabileceksiniz. Birleşik binlerce posta taşıyıcısı için tam halihazırda bir cins hibrit manipülasyon kullanıyor.

Avcılar Kurye Özelliği

Avcılar kurye demek istediğim, postalarımı her gün vasati olarak aynı süre aralığında topluluk posta kolisine teslim eden aynı sürücüsünü görüyorum. Sarihçesi, rotaları bir halde varsayım edilebilir ve sabittir. Yalnızca mevzu mevcut en son teknolojilerden faydalanmak zamanı olduğunda hiç de yetersiz değil. Dağıtım görevlileri ve sürücüleri, değişmez izleyeceği yolu göstermeye ek olarak, gelişmiş zinde durumda manipülasyon ve optimizasyon kullanır. Dev devlet posta hizmetinin posta dağıtım görevlerini yerine getirmesini sağlamak içinNe yağmur, ne kar, ne sulu kar, ne dolu onu durduramaz.

Sonra, pazar ve dinlence teslimatlarını için çözmek çok daha kolay hale geldi. Yeni zinde manipülasyon teknolojisini özümsedikten misalin, bir pazar günü size bir koli teslim ettiğinde, hafta sonu sihrinin zinde manipülasyon teknolojisi sayesinde olası olduğunu da öğreneceksiniz. Vay canına! Hem değişmez aynı zamanda zinde manipülasyonu kullanarak, mobil taşıt satıcıları, gazete dağıtıcıları ve öteki sabit rotalı bir sürücülerin tümü, zamandan tasarruf ederek ve alıcıları daha mutlu ederek verim sağlayabilir; yapıcı manipülasyon uygulaması. Zinde manipülasyon yazılımı en iyi şekilde en iyi çalışır.

Avcılar kurye zinde manipülasyon yazılımı, saniyeler içinde optimize edilmiş sürüş rotaları bulmak için gelişmiş bir algoritma kullanır. İş tek yapmanız gereksinim dinlenen bazı uygulamasının kullanımı o kadar basittir ki, başlamak uygulamayı indirmek iOS ve Android için özel olarak yapılmıştır. Kendi rotanız için tüm durakları girmek, ayarlarınızı seçmek ve arttan kendi rotanızı oluşturmaktır. Optimize edilmiş rota. Uygulama, her duraklama veya beklenen zaman pencereleri için önceliği sıradan ayarlara karşı tanımlamanızı sağlar. Ayrıca her durak için vasati bir zaman ayarlayabilirsiniz.

Moto Kurye
Avcılar Kurye

Ara

×