İçeriğe geç

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa kurye taşıtınızı evvelden yükleyebilir: bigün evvelinden hangi duraklara gideceğinizi bildiğiniz süre, teslimat rotanıza daha çıkmadan çok evvel teslimat taşıtınızı yükleyebilirsiniz. Dinç manipülasyon yazılımından daha ucuzdur: Değişmez manipülasyon çok fazla data harekât eforu gerektirmediğinden ve elle dahi yapılabildiğinden, bunu yapmak için rastgele bir para tüketmenize gerek yoktur. Yani bu değişmez manipülasyonun eksileri olur. Büyük zaman pencereleri yada güvenilmez hipotezi varış zamanları ile neticelanabilir: nizamlı alıcılarınız sizi basmakalıp olmadan sürmelidir.

Her zaman pencerelerinde beklemeyi bileceklerdir, yalnızca rotanız hakikat zamanlı trafik, hava şartları ve diğer öngörülemeyen daha iyi gecikmeler için dinç olarak ayarlanmadığından, dolayıdır. Onlara teslimatları için dinç manipülasyonla yapabileceğiniz biçimde daha kati cevaplar vermeyin. Son dakika farklılıklarını yapmak güç: Değişmez bir rota kullanıyorsanız, acil gidişat teslimat arzlarını ve öncelikli olacak siparişleri, özellikle aynı gün teslimatları idaremek hakkaten güçtür. Geçim sağlamak için en iyi süre ne zaman? Veya buna hiç sürenin var mı? Dinç manipülasyon ile bu suallerin sorulur.

Moto kurye soruların cevaplanması kesinlikle daha basittir. Dinç ve değişmez manipülasyon arasındaki temel farkla olabilir Temel farklar: dinç manipülasyon ve değişmez manipülasyonİşte teslimat sürücüleri için dinç ve değişmez rota tasarılaması arasındaki temel farkların süratli bir dökümü olacakır. Dinç rota tasarılama durumu var. Değişmez rota tasarılaması düzgün yapılıyor. Sürücüler, nizamlı olarak biraz değişen elastiki rotalar kullanıyor. Sürücüler, seyrek değişen sabit bir rota kullanımı sağlar. Her gün değişik duraklarla yeni rotalara doğru yelken açıyorç yüm gereksinimleri yapıyoruz.

Bayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa kurye dinleyen sürücüler tarafınca kullanılır. Her gün veya her hafta aynı, öngörülebilir rotaları takip eden sürücüler tarafınca kullanılılmalıdır. Bir uygulama yada yazılım gerektirir. Elle yapılabilir. Ve teknoloji destek verir fakat zorunlu değildiYazılım, rotaları optimize etmek için hakikat zamanlı bilgileri kullanır. Rotaları optimize etmek için hakikat zamanlı bilgileri kullanmaSürüş esnasında rotanızı daha da güzel değiştirmek basittir. Son dakika farklılıkları yapmak güzel olacaktır. Alıcılara doğru teslimat bilgileri vermenizi sağlar. Alıcılar, geniş teslimat süresi pencerelerine güvenmek zorundadır.

Öncelikli yada isteğe bağlı teslimatların sunulmasını basitleştirir. Öncelikli yada isteğe bağlı teslimatların sunulmasını güçleştirir. Dinç ve manipülasyon yerine neden değişmez manipülasyonu seçersiniz? Değişmez manipülasyonun kesinlikle yeri vardır. Ve daha gelişmiş bir alternatif eş şekilde göründüğü için doğrudan dinç izleyeceği yolu göstermeye sıçramak istemezsiniz. Daha öncekinden bir araç yada kamyonu kullanan ve şehirdeki firmalarda oto tamir uzmanlarına aletler satan bir franchise işine sahip olan babam hakkında bir öykü paylaşacağım. Her hafta aynı araba olmayacaktır.

Bayrampaşa kurye bayilerine ve oto tamirhanelerine gitti. Kumpaslı alıcılarını tanıyordu ve onlar da onu ne zaman bekleyeceklerini daha öğreniyorlardı. Bu, ister özel bir sipariş teslim ediyor olsun, ister yalnızca kamyondan aletleri satmak için tur atıyor olsun, günlük işleri için değişmez bir rotaya güvenilmiş olduğu anlamına geliyordu. Bu, iPhone’un var olduğu 2005’ten evvelki günlere geri döndü ve güvenilecek rota tasarılama uygulamaları yoktu. MapQuest, süre popüler navigasyon vasıtasıydı ve yola çıkmadan evvel yol tariflerinizi yazdırmanız gerekiyordu. Ben kendim artık zamanla ihtiyarlıyorum.

Moto Kurye
Bayrampaşa Kurye

Ara

×