İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye birlikte, tek cins teslimat sürücüsü bu değil. Çalışırken başkalarıyla temastan tamamen sakınmanız pek mümkün değildir. Bir olasılık patronunuz temassız teslimatları desteklemiyor olabilir yada bir ambarda başkalarıyla bağlantı halinde olmanız gerekebilir. Bu vaziyette, fizyolojik mesafe ihtiyaçlarına bağlı kalmaya çalışın. Genel kural, sizinle başkaları arasında 3 metrelik bir mesafeyi gözetmektir. Mesafeyi gözetmek sizi ve bağlantı halinde olduğunuz şahısları gözetecektir. Yakın etraflarında kimin bağışıklığı baskılanmış insanlar yada yaşlı erişkinler olduğunu asla bilemezsiniz ve her zaman tehlikesiz oynamak en iyisidir.

Alıcılarla temas halindeyken maske takının çok bulaşıcı olduğu yaygın bir bilgidir. Solunum damlacıkları kanalıyla dağılır. Temel olarak öksürme veya aksırma ile üretilenler gibi. Covid çoğu zaman enfekte bir şahıstan bu ufak damlacıkları soluyan bir fert tarafınca dağılır. Maskeler, solunum damlacıklarınızın alıcılarınızın ağızlarına veya burunlarına erişmesinı yasaklamanın kolay bir yoludur. Salgın daha çok semptomlarınız olmasa dahi, enfekte olabilirsiniz ancak asemptomatik olabilirsiniz. Temas kurduğunuz alıcıları gözetmek için çok daha ehemmiyetlidir. Maske takmak, yoldayken arabada çok farketmez fakat önemli olur.

Moto kurye ile teslimatları yaparken kapıları çalmadan evvel burnunuza ve ağzınıza cerrahi veya bez maske taktığınızdan kararlı olun. Bir maskenin yanı gizeme, tek kullanımlık lastik yada lateks eldivenler, çalışırken güvende kalmanıza dayanakçı olacak başka bir iyi manidir. Bunlar sizi kapı kolları, asansör düğmeleri yada diğer yüzeylerde kalan mikroplardan gözetebilir. Eldivenleri sık sık değiştirin ve kullanılmış olanları arabanızdaki çöp kolisine atın. Taşıtınızı hijyen malzemeleriyle doldurunBir otomobile yada minibüse sahip olmanın daha fazla avantajlarından en iyi biçimde faydalanın. Burası, dükkanında covid esnasında var.

Acil Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye güvende kalmanıza dayanakçı olacak öğeleri gizlemek için harika bir yerdir. Süpermarkete süratli bir seyahat yapın ve dezenfektan sprey, lastik eldiven, el dezenfektanı, tek kullanımlık mendiller, çöp torbası, yedek surat maskeleri, mendiller ve çöp torbaları gibi şeyleri stoklayın. Her vardiyanın başında ve nihayetinde bir hayli ferdin temas ettiği yüzeyleri dezenfekte edin. Misal, başka sürücülerle bir otomobili paylaşıyorsanız, direksiyonu, vitesi, kapı kollarını ve güvenlik kemerlerini silin.Öksürdüğünüzde, aksırdığınızda veya suratınıza değdiğinizde mendil kullanın. Bu kullanılmış mendilleri kullanılmış eldivenlerle birlikte çöpe atın.

Ayrıca, akdikeninin kutuyu nötr bir noktadan teslim aldığı sırada çekilmiş bir resmi kapsayan temassız teslimat tasarısına geçtik. Beyoğlu kurye daha sonra şahsın ismini sistemimize yazar. Evvel hastayı tutarak, programlarına göre doğum yapıyoruz. Soğuk zincir alıcı hizmetleri temsilcilerinden oluşan takımımız hastayla beraber teslimatı ayarlayacaktır. Teslim beri ya kutuyu aldık ya da tanımlanan bir eczaneden yedek dozu alıp doğrudan hastaya teslim ettik. oluşan ağımız fazla kuryeden dolayıdır. Alıcı hizmetleri takımımız hizmetinizdedir. Diğer özel eczane firmalarının kurtarılacak paketler için müracaat ettikleri kurye biziz ve buralarda bizleriz.

Beyoğlu kurye bu nedendir bizi arayın ve vasıtayı olmadan daha süratli hizmet alın. Eğitilmiş güçlü bir biyolojik madde ağı ile sürücülerini onayladı. Kategori alabilir ve akdikeni laboratuvara uçakla veya otomobille götürebiliriz. Lojistik tarafından araştırılmış ve de onaylanmıştır. Taşımanın güvenliğini sağlamak için her gönderi için sağlam bir güvenlik tasarıyı uyguluyoruz. Sürücülerimizin hepsi titiz eğitimleri bitiriyor başka bir deyişle bir şeyler ters gittiğinde hazırlar. Tüm kuryeler, ek emici malzeme kırmızı ve sterilizasyon bezleri kapsayan bir dökülme kiti taşır. Gönderinin yapılabilmesi için riskli maddelere ait yollayıcı beyannamesi zorunludur.

Moto Kurye
Beyoğlu Kurye

Ara

×