İçeriğe geç

Esenler Kurye

Esenler kurye vakitinde teslimatlarla alıcılarınızı mutlu etmenize destek sağlar. Öncelikli teslimatlarla ilgilenir: Dinç manipülasyon, arama ve rotanızda anında metamorfoz yapmanızı sağlar. Böylece, teslimat motor ile yola çıkmadan hemen evvel bir öncelik siparişi alırsanız, o durağı süratle rotanıza ilave edebilir, yine optimize et düğmesine basabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Dinç manipülasyonun eksileri elle yapmak güç: değişen teknolojinin büyük bir hayranı değilseniz, dinç rotaları kullanmak için gereken manipülasyon uygulaması acaba teslimat taşıtınızda en beğendiğiniz taşıt olmayabilir.

Premium uygulamalar çoğu zaman fiyatsız değildir: Gün içinde sadece birkaç durağınız var ise, aynı biçiminde bir hayli bir manipülasyon yazılımını fiyatsız olarak kullanabilirsiniz ki bu harikulade. Yalnızca teslimat rotanız fiyatsız tasarıyı aşmaya başlarsa, premium hizmetlere yükseltmek için azıcıkçık metamorfoz yapmanız gerekecek. Yeni rotalar oluşturulana kadar teslimat vasıtanız yüklenemez: Dinç rotalar ile oluşturduğunuzda, yeni teslimat tasarınız hazır olana kadar her sabah taşıtınızı ambalajlamak için beklemeniz gerekir. Değişmez rota ile tasarılama nedir? Statik rota tasarılama nedir?

Moto kurye değişmez rota tasarılaması, teslimat sürücüleri tarafınca çoğu zaman günden güne veya haftadan haftaya aynı kalan uzun vadeli rotalar oluşturmak için kullanılır. Her seferinde aynı anda güler suratınızı görmeye alışmış nizamlı alıcılarınız varsa, değişmez bir rota sürücüsüsünüz. Değişmez rotalar genellikle senede sadece bir veya iki kere bir olasılık üç ayda bir yada sadece bir şeyi değiştirmeniz ilede ancak gerektiğinde yapılır ki bu çok enderdir. Nizamlı bir alıcı tabanınız varsa ve ardından bir kontrat kazanırsanız , aktüellenmiş bir durum ve değişmez rota oluşturmanın süreı gelmiş anlamına gelir.

Esenler Kurye İşlemi

Esenler kurye ile yeni bir alıcıyla veya bir alıcıyı kaybederseniz, o durağı rotanızdan silmeniz gerekir. Geri kalan zamanlarda, her gün tam değişmez rotanızı kullanarak, teslimat bölgenizi ve alıcılarınızı tanıyarak işinize devam edeceksiniz. Optimize edilmiş dinç rotaları sadece saniyeler içinde üretmek için yazılım buluş edilmeden evvel, değişmez manipülasyon standart manipülasyon usulüydü. Sürücüler elleriyle değişmez rotalar oluşturdular ve bunu elimizdeki en iyi alternatif olarak kabul ettiler. Bugün, bazı teslimat sürücüleri, iş cinsleri sebebiyle hala sadece değişmez rota tasarılamasına gereksinim dinliyor.

Özellikle yalnızca ötekileri, dinç izleyeceği yolu göstermeye yada hibrit izleyeceği yolu göstermeye geçerek tamamen daha çok ücret para kazanabilir. Bu kayıtlar altta kalıyor. Değişmez rota tasarılamasının artıları ve eksileri. Değişmez rota tasarılaması, teslimat rotanızı daha da oluşturmanın en iyi yolu eş şekilde görünebiliyor. Ancak yeniden de dinç bir manipülasyon uygulamasının bazı ehemmiyetli bereketlerini kaçırıyorsunuz anlamına kazanç sağlama imlanalrı doğuyor. Ne demek istediğimi algı etmek için değişmez rota tasarılamasının bu alan ve artılarını ve eksilerini araştırın. Değişmez manipülasyonun artıları.

Esenler kurye ile gerekirse elle yapılabilir: Değişmez bir rota oluşturmak için bir bilgisayara veya ziynetli bir manipülasyon yazılımına daha da lüzumunuz yoktur. Nizamlı duraklarınızın bir listesi ve bir kalem ve kağıtla, rutin teslimatlarınız için değişmez bir rota kolay yazabilirsiniz. Rotanızın banal trafik kumpasını bilin: aralıksız olarak aynı duraklara aynı rotayı kullanıyorsanız, organik olarak bölgeyi tanıyacak ve tüm bu işinizde daha iyi olacaksınız, böylece zamandan tasarruf edebilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Yani özellikle her aşamadan sonra kendi çalışma saatlerinizi ayarlayabilir ve kendi işinizin işvereni olabilirsiniz.

Moto Kurye
Esenler Kurye

Ara

×