İçeriğe geç

Karaköy Kurye

Karaköy kurye vasıtanızda yedek surat maskeleri bulundurmayı ve teslimatlar içinde ellerinizi sık sık dezenfekte etmeyi unutmayın. Yani hastalandığınızda konutta kalınca teslimat yaparken güvende kalmak için yukarıyadaki tüm önerilere uysanız dahi, bu açıkgöz virüs ile damlacıklarından kimileri yeniden de sisteminize girebilir. Ateşiniz yada öksürük yada tat alma kaybı eş şekilde başka bir salgın alanında semptomu geliştirirseniz hekiminizi arayın. Bulgularınız hakkında hekiminizle konuştuktan sonrasında, muhtemelen sizden işten konutta kalmanızı hastalık boyunca isteyeceklerdir.

Hakimiyet ve kendiliğindene izolasyon kriterleri konusunda net olduğunuzdan emin olun. Muhtemelen istemeseniz de, hastalandığınızda konutta kalmak çok ehemmiyetlidir. Başkalarından uzakta karantinaya almak, alıcılarınızın ve temas kurabileceğiniz diğer sürücülerin veya ambar çalışanlamış olurının güvenliği için hayati örutubet taşır. Salgın esnasında sağlık ve güvenlik için diğer teslimat sürücüyü ipuçları sırasında teslimat sürücüleri için başka biroldukça öneri var. Binalara girmeniz gerekiyorsa, biroldukça bireyin değdiği yüzeylerle teması hudutlandırmaya çalışın. Fazla durmayın.

Moto kurye her bir durağı bitirmek için tükettiğiniz zamanı eksiltebilir ve alıcılarınızı olabildiğince mutlu edebilirsiniz; bu stil şeylerin hepsi daha çok para anlamına gelebilir. Son km teslimat sürücülerinin rota tasarılama hakkında öğrenmesi lüzum dinlenen en ehemmiyetli şeylerden biri, sabit rota tasarılama ile dinç rota tasarılama arasındaki farktır. Yani bir teslimat sürücüsü olarak hangi manipülasyon yöntemini kullanacağınızı merak ediyorsanız. Yeni yada bir müddettir araba kullanıyorsanız ve daha fazla para kazanmanın yollarını arıyorsanız, size her zaman dayanakçı olabiliriz.

Karaköy Acil Kurye

Karaköy kurye alıcılarla temastan kaçının, maske takın, yüzeyleri ve ellerinizi dezenfekte edin. Bu adımları atarsanız, başkalarının ve tamda kendinizin sıhhatini çok fazla tehlikeye atmadan çalışmaya ve daha da ehemmiyetlisi para kazanmaya devam edebilmelisiniz. Dışarı çıkın ve salgın siz farkına varmadan sona erecek. Dinç ve sabit rota tasarılaması olacaktır. Dinç ve sabit rota tasarılama arasındaki farkı algı işi etmek, bir teslimat sürücüyü olarak işiniz için çok ehemmiyetlidir. Burada açıklıyoruz. Yani dinç sabit rota tasarılama. Hangi manipülasyon yöntemini kullanırsanız kullanın, farketmiyor.

Herhangi bir optimize edilmiş rotalarla zamandan tasarruf etmenize ve daha çok para kazanmanıza dayanakçı olabilir. Olun İster mahalli şirketlere rutin seferler yapan bir FedEx sürücüsü olun , ister saat başı sipariş alan bir Instacart teslimat sürücüsü , rotanız aşırıca dahada ehemmiyetli. Yöntemini kullanarak çok fazla zaman, para ve fırsat kaybedebilirsiniz Yanlış rota tasarılama. Hiç kimse teslimatları geciktiği için trafiğe takılıp alıcıları kızdırmak istemez. Bu iş için makûs ve cüzdanınız için makûs.Yalnızca teslimat rotalarını doğru biçimde kolayca tasarılarsanız, rotalarınızı kısaltabilir ve bakabilir.

Karaköy kurye asansör düğmelerini, kapı zillerini yada kapı kollarını düşünün. Bunun yerine, muhtemelse omzunuz, dirseğiniz, kalçanız da veya ön kolunuzla düğmelere basmaya veya kapıları açmaya çalışın. Lastik veya lateks eldivenler de bereketli bir bariyer olabilir. Kalem ve tarayıcı biçiminde öğeleri alıcılar ve iş dostlarınızla paylaşmaktan kaçının. Gerekirse, kullandıktan sonrasında steril ettiğinizden emin olun. Aynı biçimde, sık değilen yüzeylerle temas ettikten sonra ellerinizi dezenfekte edin. Buda çok rahat dağılıyor olsa da doğum yaparken tehlikeyi en aza indirecek adımlar atabilirsiniz.

Ara

×