İçeriğe geç

Seyrantepe Kurye

Seyrantepe kurye hizmetlerimiz sizler için daha hızlı teslimat ve güvenilir hizmet için vardır. Bütün çalışan motorlu elemanlarımız ile birlikte birçok eşyanızı bizlere güvenerek en yakın birine yollayın. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet verme garantisini sunar. Teslim etmek istediğiniz her hangi bir özel yada kurumsal dosya veya eşyaları alıyoruz. Sağlam şekilde muhafaza edip, böylece dakikalar içinde sizden alarak direkt alıcıya ulaştırılyor. Şehrin trafiği ya da diğer başka sorunlardan kaynaklı süre kaybını ortadan kaldırarak adreslere vakitında teslimat gerçekleştirir. Personel motor hâkimiyeti ve tecrübesi önemlidir.

Seyrantepe kurye İstanbul içinde bulunan her ilçesi dahil olmak üzere İstanbul 39 ilçenin tamamında çalışma. İster uzak olsun ister yakın bu ilçeler arası her hangi birinden bir başka birine istediğiniz her şeyi yollayın. Önemli olan konu ise yollanan eşyanın resmi ve yasal olması gerekmektedir. Ayrıca yollanacak her ürün ve paket taşınacak eşyalar ve malzeme içinde olması gerekir. İşte bu şartlar altında her şey bizim ile yollayın. Personelin sigortası olmadan çalıştırılmaması bizim için önceliklidir. Yani bu durumda tedbir alarak hem çalışanın güvenliğini bununla beraber iş sahibinin mağdur olmamasını esas alıyoruz.

Seyrantepe kurye misyonu, yapılan işlemlerinizin aksamadan hemen gerçekleşmesidir. Yani sadece belgeler için değil aklınıza gelen hangi şey yada ürün varsa alınır. Özel olarak yani kişisel gündelik hayatınızda yapacağınız alışverişlerde de güvenilir bir şekilde hizmetden hemen yararlanabilirsiniz. Burada bu kocaman metropol içinde ve özellikle çok yoğun trafikte kurye olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz. İstanbul’da Kurye hizmeti sunan birçok şirket vardır ancak biz, bu hizmeti verirken gerek çalışma ekibimizle gerekse çalışma tarzımızla kendimizden çok emin güçlü bir firmayız.

Seyrantepe Kurye

 • Kağıthane kurye ; 30-60 dakikada adresten kolay paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kurye paket lokasyon her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, kar, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan kolayca çalışma
 • Kağıthane kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip kurye teslimat olanağı
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli moto kurye hizmeti

Seyrantepe Moto Kurye

Ayazağa kurye günün her saatinde sağladığımız aktif kurye hizmetlerimiz var. Buradaki ihtiyaç olan tüm taşıma ihtiyaçlarınıza biz kesin çözüm sunarak, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamında firmamızın sunduğu çok özel olan taşımacılık işlemleri zamanında ve yerinde verilir. Kurye hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz, hızlı servisleri ile bizler size ve herkese moto kurye hizmeti. Sizlere daima en profesyonel servis sunmaktadır. Bizler müşterilerin çalışma başarılarına katkı sağlamayı ilke edinmiş bir firmayız. Özellikle Ayazağa kurye hizmetin iyi mi yapıldığı hakkında detaylı bilgi data alıyoruz.

Firmamız tarafından sunulan kurye hizmeti ile içinden çıkamadığımız durum çok azdır. Bu iş doğrultuda sizler için önemli olan belgenin, evrakın yada paketin en hızlı ve emin şekilde teslimatını yapar. Daha farklı çeşitlerdeki gönderileri teslimat noktalarına ulaştırma yöntemi de vardır. Özellikle gönderinin teslimat durumuna göre tercih edilen özel araçlarımız ile hizmeti bulunur. Firmanızın işlerini kolaylaştırıp başarı ve verim kazandırır.En büyük ve en sağlam, en iyi motosiklet kullanılarak gerçekleşir. Deneyimli hızlı kurye belirtilen gün içerisinde güvenle teslim eder. Artık sizlere en uygun fiyatlar ile iş sunulmaktadır.

Kağıthane kurye hizmetleri, taşımacılık piyasasında liderkurum. Bu sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatif ile hep karşımıza çıkan bir hizmet. Firmamız, özenli profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda özel ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Yani müşterileri ihtiyaç doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmeti sunar. Artık en kaliteli ve güvenilir şekilde ürün teslimat gerçekleşir. Böylece işler zamandan da kazancınız olur. Çağlayan kurye burada yapmanız gereken tek şey biz ile direk iletişime geçmenizdir. Ayrıca personele yolda kask takmadan trafiğe çıkılmayacağı bilgisinin teyit ediyoruz.

Seyrantepe Motorlu Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası acil olarak bütün şehirlere aynı gün hava kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün içinde teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece gündüz açık; sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat; gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Çağlayan kurye ; yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • Moto kurye ; anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek ; giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Çeliktepe kurye insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer

Seyrantepe Acil Kurye

Gültepe kurye işe alacağımız personelimizin çalışacağı bölgedeki yol güzergâh hâkimiyetini ve motor kullanmadaki tecrübesini göz önünde bulunur. Bu seçiciliğimiz, işimizi yaparken herhangi bir trafik kaza yaşanmamasını ve firmayla anlaşılan zamanda kuryenin ulaştırılmasını rahatça sağlamaktadır. Bizlere derhal ulaşın, bizlerde kuryenizi en yakın zamanda istediğiniz adrese ulaştıralım. İstanbul şeklinde kalabalık nüfuslu şehirlerde araba kullanarak bir çok bireyin içinde eşya beğenmek zor bir iştir. Uzun saatler trafik çilesine maruz kalmak istemeyen müşteriler. Çeliktepe kurye her türlü özel işlerini bizim ile kolayca yaptırabilir.

Nurtepe kurye her türlü besin, teknoloji, giyim ve sanat ürünü şeklinde oldukça farklı konseptteki ürünün satışını yapan e-ticaret firmaları internet sayfalarından hizmet alma yolunu seçmektedir. Müşterilerine anında hizmet ulaştırarak geniş bir satın alan kitlesine ürün satışı meydana getiren firmaların, kurumsal kimliğini doğru bir şekilde müşteriye yansıtmasında şirketlerinin üstüne daha büyük sorumluluklar düşmektedir. Maslak kurye günümüzde kurumsal firmaların çoğu sektörde iz bırakan dağıtım firmalarından hizmet alırlar. Nurtepe kurye bir çok firma bu alanda satın alan devamlılığı noktasında çoğu kez başarılı sonuçlar almaktadır.

Firmamız, 2010 yılından itibaren başta İstanbul olmak üzere ülkemizdeki bütün adreslere eşya taşıma hizmetleri sunarak sektörünün lider firma olmayı başarmıştır. Maslak kurye çalışmalarındaki üstün performanslı işlerimiz sizlere referans olacaktır. Firmamız olarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü eşya taşıma çalışmalarında ilk aklına gelen firmalardan birisi olmanın verdiği özgüvenle, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Yani bu doğal hizmetlerimiz siz değerli ziyaretçilerimizin Gültepe kurye çalışmasından beklediğiniz tüm nitelikleri taşıyan uluslararası kalitede hizmetler sunmaktadır.

Seyrantepe Hızlı Kurye

 •  Hızlı kurye teslim; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştıran hedefler.
 •  Sanayi mahallesi kurye ; gerek kurumsal gerek bireysel motorlu ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemleri ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.
 •  Başarılı Sanayi mahallesi kurye; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullan.

Seyrantepe Ekspres Kurye

Seyrantepe kurye ile İşlerini düzgün yapan elemanlar her zaman mutlu olur. Böylece daha öz güvenli olarak çalışır. Alınan paketleri ve iletileri en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiren tek firma olarak göze çarpar. Siz hız ve güvenirlik konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. hızlı kurye ile burada amaçlarımız, çalışma tarzımız ve hizmet amacı nedir? Amacımız şeffaf çalışma olanağı sağlamaktır. Motosikletliler kolaylık sağladığı bilincinde olup bu hizmeti sunarken işini seven ve işinde gerekli özveriyi gösteren takım ekibi ile çalışıyoruz.

Moto kurye motosiklet ile hizmet verdiklerinden dolayı fazla büyük ve ağır boyutta teslimat işlemi yapamaz. Bu işlemleri hem sizlerin tüm eşyalarına zarar gelmesin diye, hem de kuryelerin can sağlığı açısından uygulanır. Sizler büyük bir eşyanızı motor ile gönderim yaptırmak istiyorsanız mutlaka çağrı merkezi ile iletişime geçip bilgi almalısınız. Gönderilecek olan eşya, dosya, paket veya zarf mutlaka motosiklet ile taşınabilecek boyutta ve ağırlıkta olabilenlerden olmalıdır. Seyrantepe kurye hangi tarih ve saatte alınacağı seçimindaki sorulara açık net cevaplar alınarak ona bakılırsa bir çalışma yolu çizmekteyiz.

Şehirlerarası kurye ihtiyacı duyduğunuz her an firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Böylece kendi alanında uzman ve son derece tecrübeli, yolları bilen kişiler olarak işe alıyoruz. Ayrıca işini temiz yapan, sağa sola fazla karışmayan, eli ayağı düzgün efendi yol arkadaş ile devam eder. Yani bu sayede müşteri arası diyalogları da daha güzel ve kibar kurumsal bir havada olur. Ne dediğini bilen, oturmasını kalkmasını, konuşmasını bilen kişiler ile çalışır. Hepimiz, İstanbul öteki semtlerinde olduğu benzer biçimde Anadolu ve Avrupa yakası kurye hizmeti verirken de zaman ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz.

İstanbul Moto Kurye

 • Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvan;
 • Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvan ( Kafesli olanlar hariç)
 • Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilen)
 • Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik,
 • Psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 • Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar,
 • Kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler. Radyoaktif maddeler
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt,
 • Toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Para; madeni paralar; her türlü madeni olan para, nakit olan kağıt para banknotlar.
 • Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ve benzeriresmi ve matbu evraklar taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) 
 • Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.

Kağıthane Kurye

Sütlüce kurye günümüzde yaşanmış olan yoğun trafikteki süre kaybını ve işin sekteye uğrama sorununu gidermek amacı. Firmalar tarafınca çok sık tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. İstanbul bütün ilçe sınırları içinde yaşanmış olan trafik surunu firmaların çalışma alanında farklı arayışlara götürmüştür. Bu doğrultuda İstanbul’da yaşanmış olan yoğun trafikteki vakit kaybını ortadan kaldırıyoruz. Bu iş doğrultuda hizmetini sağlarken; her zaman dürüst oluruz. Müşterilerin arzu ve arzuları doğrultusunda bir yerden başka bir yere iletmesini istediği önemli evrak ve kolilerin taşınmasını elde eden bir hizmettir.

Özellikle destek sağlama amacıyla İstanbul’un Anadolu yakası kurye ve Avrupa yakasın bir oldukça ilçesine dürüst hizmet vermekteyiz. Ayrıca her iki yakada bulunan İstanbul bütün ilçesindeki firmalara servis sunarız. Yani firmaların biroldukça alandaki işlerini emin ve en hızlı bir halde yapmalarına yardımcı oluyoruz. Biz, yaptığımız işin ciddiyeti ve öneminin bilincinde olduğumuz için bu hizmeti verirken belli başlı aşamaları takip ediyoruz. İlk olarak firmamızın çağrı merkezine ulaşarak, Kemerburgaz kurye 7/24 hizmet sunan ekibimizin her zaman hazır beklemektedir. Trafiğe çıkacak motorun rutin olarak gerekli bakımının yapılması.

Sütlüce kurye çağrı merkezinde hizmet veren ekibimizin alınacak iletilerin en kısa zamanda alınnması için sizlere sorduğu bazı sorular vardır. Bu sorular; alınacak paket açık adresi ve konumu, gidecek adres açık adres ve konumu, paketin ağırlığı, hacmi yani piyasasında kaç desi geldiği ve teslim edilecek zaman. Bu sorulara verilene cevaplar ile hemen en yakın motorcu çıkar. Yani sizin aramanız ile kişinin çıkması 5 dakikayı geçmez. Müşterilerin bizlere sormuş olduğu sorulara verilen cevaplar doğrultusunda ilerlemekteyiz. Kemerburgaz kurye İstanbul ilimizde hizmet sunarken, işimizi büyük bir titizlik ve koordineli bir çalışma ile yapıyoruz.

Çağlayan Kurye

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncak ve oyunlar, spor malzemeleri.
 • Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevher; yani altın, zümrüt, pırlanta, elmas, yakut vb. gibi
 • Her türlü değerli olan madenler ve türevleri taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvanlardan yapılmış her türlü kürk ve kürk çeşitleri ile özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler.
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ).
 • Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşınmaz ( sahte ilaç ve takviye ürünleri )
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler bizim firmamız tarafından asla taşınmaz.
 • Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz.
 • Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler,
 • Manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar ).

Gültepe Kurye

Gültepe kurye eşyalarınızı alır ve hızlı bir şekilde teslim edeceği yere gider. Sizler için en hızlı hizmeti vip taşınacak sistem unsuru sağlar. Bu zamanda isteyene verilen kaliteli Motorlu kurye hizmetlerden yararlanmak için derhal çağrı merkezi ile iletişime geçin. Motorlu kurye firma ve çalışanları ne getirir, neleri taşır, neleri taşımaz? Bizleri günün her saatinde satın alan bağlantı numaralarımızdan hemen arayarak ulaşabilirsiniz. İstanbul kurye oluşabilecek tüm sorunlara alternatif çözüm üretir. Aynı zamanda İstanbul kurye oluşturulan sistem içerisinde, daima sözlerini tutularak müşterileri memnuniyeti sağlar.

Artık mesafe ve zamana göre değişiklik gösteren İstanbul kurye hizmeti fiyatları makul olur. Yani en güvenli en doğru firma. Motorlu kurye çalışanı olmak için nelere sahip olmak gerekiyor? A2 ehliyetine sahip olmak. Özellikle iş veren olarak şehir içi Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere hizmet. Ayrıca acil kurye ile sağlanan tüm hizmetleri de motosikletli kurye kullanmanın amacı ile sağlanır. Paket alım ve teslimat sürecindeki zamanda her türlü güvenlik alınıyor. Motosikltli sürücülerimizin teslim edileceği adrese en hızlı şekilde ulaştırılması için çalışılır. Yani çizilen yol güzergâhının takibinin yapılması gerekiyor.

Gültepe kurye firmamız, profesyonel iş anlayışı ve acil kurye ile İstanbul’un her noktasına aynı standartlarda hizmet sunar. Acil kurye buna bağlı olarak vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti farklı türde çalışma sistemi oluşturur. Günümüzde çağdaş yaşamın getirilerinde biri de hiç şüphesiz hızlı şehir hayatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir hayatını rahatlatmak ise bizim görevimizdir. Uçak kargo ise İstanbul içi diğer illere olan şehirlerarası aynı gün yerine teslim olacak şeyleri taşır. Acil uçak kargo özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet verir. Özel ve çok değerli günleriniz için randevulu olarak hizmetler vermekteyiz.

Seyrantepe Kurye

Ara

×