İçeriğe geç

Şile Kurye

Şile kurye hizmetlerimiz sizler için daha hızlı teslimat ve güvenilir hizmet için vardır. Bütün çalışan motorlu elemanlarımız ile birlikte birçok eşyanızı güvenerek en yakın birine yollayın. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet verme garantisini sunar. Teslim etmek istediğiniz her hangi bir özel yada kurumsal dosya veya eşyaları alıyoruz. Sağlam şekilde muhafaza edip, böylece dakikalar içinde sizden alarak direkt alıcıya ulaştırılyor.

Bu sayede hem daha hızlı alım ve teslim, hem de daha güvenli bir şekilde teslimat işlemlerini gerçekleşir. Kuryeler motor, araba veya kamyonet gibi araçlarla hizmet verebilirler. Özellikle moto kurye olarak şehir içi Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere hizmet. Yani hem Asya yakasında hemde Avrupa yakasında motor ile hizmet. Ayrıca sağlanan tüm izmetleri de motor kullanmanın amacı ile sağlanır.

Şile moto kurye İstanbul içinde bulunan Adalar ilçesi dahil olmak üzere 39 ilçenin tamamında çalışma. İster uzak olsun ister yakın bu ilçeler arasında her hangi birinden başka birine istediğiniz her şeyi yollayın. Önemli olan konu ise yollanan eşyanın resmmi ve yasal olması gerekmektedir. Ayrıca yollanacak her ürün ve paket taşınacak eşyalar ve malzeme içinde olması gerekir. İşte bu şartlar ile her şey bizim ile yollayın.

Şile motorlu kurye misyonu, yapılan işlemlerinizin aksamadan hemen gerçekleşmesidir. Yani sadece belgeler için değil aklınıza gelen hangi şey yada ürün varsa alınır. Özel olarak yani kişisel gündelik hayatınızda yapacağınız alışverişlerde de güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Burada bu kocaman metropol içinde ve özellikle çok yoğun trafikte kurye olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz.

 

Şile Kurye Yararları

 • Şile kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Motorlu kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 

Ömerli Kurye Hizmeti

Ömerli kurye iyi ve düzgün çalışır. Birde buna ek olarak kargosunu çok daha hızlı bir şekilde isteyen müşterilerimiz için acil kurye servisimiz de mevcuttur. Bu servisimiz sayesinde paketiniz nerede olursa olsun aynı gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Hem standart teslimat servisimiz hem de acil kurye servisimiz ile müşterilerimize kargosunu en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Bu sayede hız konusunda da sizlerin isteklerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ömerli moto kurye işlerini en üstün performans ile sürdürebilmek adına bünyesinde tecrübeli servis elemanları ile çalışmayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra firmamızın her çalışma kolunda güler yüzlü bir hizmet anlayışını benimseyerek sizler için her türlü desteği en eksiksiz şekilde sağlıyoruz. Sektör içerisinde daha önce çalışarak deneyim edinmiş kadromuz ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Ömerli Moto Kurye

İşini en profesyonel şekilde yapan servis elemanlarımız sayesinde moto kurye hizmeti sunan firmalar arasında öne çıkmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin ilk tercihi olmayı ve en güvenilir moto kurye firmalarından biri olarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Müşterileri memnuniyetini her alanda eksiksiz bir şekilde sağlamayı kurumsal önceliklerimizden biri olarak görüyoruz. Hem paketlerinizi en kısa süre içerisinde adreslerinize teslim ediyoruz.

Şile Ömerli acil kurye hem hızlı hem de bunu en piyasadaki en hesaplı fiyatlar ile yapıyoruz. Bunun yanı sıra paketlerin sizlere sağlam bir şekilde ulaşmasını da oldukça önemsiyoruz. Firmamız tarafından sizlere teslim edilmesi gereken kargolar hasarsız bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Moto kurye hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz ve bu sayede alanımızdaki en dürüst firmalardan biri olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Şile Kurye Farkı

 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları
 

Şile Moto Kurye

Şile kurye hizmetleri, taşımacılık piyasasında liderkurum. Bu sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, özenli profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmeti sunar. Artık en kaliteli ve güvenilir şekilde ürün teslimatları gerçekleşir. Böylece zaman dan kazancınız olur.

Şile moto kurye günün her saatinde sağladığımız aktif kurye hizmetlerimiz var. Buradaki ihtiyaç olan tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunarak, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz, motor kurye hizmeti, moto kurye hizmeti, acil kurye hizmeti sizlere daima en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Motor kurye kapsamında firmamızın sunduğu taşımacılık hizmeti verilir.

Daha farklı çeşitlerdeki gönderileri teslimat noktalarına ulaştırmaktadır. Özellikle gönderinin teslimat durumuna göre tercih edilen motor kurye hizmeti bulur. En büyük ve sağlam, en iyi motosiklet kullanılarak gerçekleşir. Deneyimli kuryelerimizin belirtilen gün içerisinde güvenle teslim ettiği gönderiler, sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kurye hizmeti. İçinden çıkamadığımız durum çok azdır.

Şile motorlu kurye hizmetleri, taşımacılık sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmetlerimiz, en kaliteli ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından sunulan moto kurye hizmeti, kuryelerimizin

 

Şile Hızlı Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullan.
 

Şile Ekspres Kurye

Şile ekspres kurye her zaman kaliteli ve bilinçli çalışmalar sunar. Böylece kendi alanında uzman ve son derece tecrübeli, yolları bilen kişiler olarak işe alıyoruz. Ayrıca işini temiz yapan, sğa sola fazla karışmayan eli ayağı düzgün efendi yol arkadaşları ile devam eder. Yani bu sayede müşteri arası diyalogları da daha güzel ve kibar kurumsal bir havada olur. Ne dediğini bilen, oturmasını kalkamsını, konuşmasını bilen kişiler ile çalışır.

Bundan dolayı yaıpna işlerde motor kurye mesleğinden de yararlanarak sizlere en hızlı işlemler sunar. İstanbul içinde oluşan yoğun trafiklerde bile sağa sola, üstümüze sürenlere, kaba insanlara aldırıi etmez, onlara sla uymaz. Verilen işi olabilecek, kısa süre içerisinde sizinle yollanan ve gidecek ne varsa alarak hemen yola çıkmaktadır. Eşyalarınıza teslimat sırasında bir zarar gelmemesi için bütün güvenlik önlemlerini alarak çalışmalar gerçekleşir.

Şile expres motorlu kurye ile İşlerini düzgün yapan elemanlar her zaman mutlu olur. Böylece daha öz güvenli olarak çalışır. Alınan paketleri ve iletileri en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiren tek firma olarak göze çarpar. Siz hız ve güvenirlik konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Burada amaçlarımız, çalışma tarzımız ve hizmet amacı nedir? Amacımız şeffaf çalışma olanağı sağlamaktır.

Moto kurye motor ile hizmet verdiklerinden dolayı fazla büyük ve ağır boyutta teslimat işlemi yapamaz. Bu işlemi hem sizlerin eşyalarına zarar gelmesin diye, hem de kuryemizin sağlığı açısından uygulanır. Sizler büyük bir eşyanızı kurye ile gönderim yaptırmak istiyorsanız mutlaka çağru merkezi ile iletişime geçip bilgi almalısınız. Gönderilecek olan eşyanız veya dosyanız mutlaka motor ile taşınabilecek boyutta olabilenlerden olmalıdır.

 

Şile Kurye Taşımaz

 •  Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvanlar; Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilen)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde ). Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz.
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar. Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) 
 • Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.
 

Ağva Kurye

Ağva kurye ile günümüzde kıyafet, teknolojik alet ve hatta market alışverişi gibi sıklıkla alınan tüm ürünler internet üzerinden sipariş edilmektedir. Online alışveriş seçeneklerinin gelişmesi sonucu en çok aranan hizmetlerin başında ise kargo hizmetleri gelmektedir. Klasik kargo şirketlerinin paket ulaştırma süresi yüzünden birçok kişi çok daha hızlı olan moto kurye hizmetlerini tercih etmeye başlamıştır.

Uzun süredir moto kurye hizmeti vermekte olan firmamız, sektördeki başarıları ile tanınmaktadır. Hem İstanbul içi birçok bölgedeki hizmetlerimiz hem de şehirlerarası kurye çalışmalarımız ile sizler için sektör içerisindeki en geniş kapsamlı hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Yani burada
Şile hızlı kurye servisimiz, firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana moto kurye hizmeti konusunda en profesyonel şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ağva İstanbul Kurye

Ağva İstanbul kurye ile hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde olduğu gibi Kartal’da en hızlı ve güvenilir moto kurye firması olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Farklı kargo teslimat seçeneklerimiz ile müşteriler için büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Mevcut durumunuza ve teslim alacağınız paketin durumuna özel tüm taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizlere her alanda en eksiksiz hizmeti sunmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Paket ulaştırmadaki hızımız ve uygun fiyatlarımız ile sizlerin ilk tercihi olmayı sürdürüyoruz. Moto kurye hizmeti almak isteyen müşteriler için en önemli kriterlerin başında paketlerinin istedikleri adrese ulaşma süresi gelmektedir. Özellikle acil bir şekilde ulaşması gereken kargoların geç bir vakitte gelmesi müşteriler için bazı sorunlara yol açabilmektedir. Bu sebepten ötürü ideal bir moto kurye firmasının standart teslimat süresi kısa olmalıdır.

 

Şile Moto Kurye Almaz

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri. Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; yani altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler. Ayrıca altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvanlardan yapılmış her türlü kürk ve kürk çeşitleri ile özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler.
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ). Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri )
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz..
 • Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz.
 • Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler, manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar ).
 

Şile Arabalı Kurye

Şile arabalı kurye iyi bir şekilde paketlendiği takdirde hiçbir sıkıntı olmadan alıcısına ulaşır. Kuryeleri çağırmadan önce mutlaka gönderilecek eşyanın büyüklüğüne kendiniz bakmalısınız. Bir motorun taşıyabileceği kadarsa arayarak kuryeyi çağırın ya da detaylı bilgi için mutlaka iletişime geçin. Yoksa hem kuryenin vakit kaybı olur hem de sizler işlemlerinizi daha uzun sürede halletmek zorunda kalırsınız.

Şile araçlı kurye özenle adresinizden aldığımız evrak, belge veya eşyalarınız moto kuryelerimiz tarafından taşınır. Son derece titizlikle en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılmaktadır. İstanbul’un trafik sorununa takılmadan hızlıca gerçekleştirilen taşıma işlemi, gönderilerin en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. Acil kurye kapsamında kuryelerimiz, gönderilerinizi belirtilen en kısa süre içerisinde teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Şile hızlı kurye hizmetimiz olan en acil kurye, hemen teslim edilmesi gereken acil durumlarda tercih edilmektedir. Bu anlamda oldukça hızlı olan acil kurye hizmetimiz, haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Siz de firmamızın sunduğu farklı alternatifler içeren özel kurye hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın. Yani detaylı bilgi almak için tel numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. En kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden faydalanın.

Özel kuryelerde bulunan vip hizmet çeşidi her bireyin yararlanabileceği bir fırsattır. Gizli kurye hizmet bir yandan kişiye özgü olan hizmet olarak da geçer. Her birey yararlanabilir sadece yapılması yani imzalanması gereken bazı evraklar vardır. Bu tür evraklarda yazılar mutlaka iyi bir şekilde okunmalıdır. Fırsat denmesinin sebebi eğer vip kurye hizmet alıyorsanız kargo ile gönderim yapacağınız esnada kurye direkt olarak size gelir.

 

Şile Kurye Taşır

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve öalzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma
 

Şile Kurye Firmaları

Şile kurye hem sağlam ve dürüst hem de dileyen müşteriler için ekspress teslimat servisi seçeneği bulunmalıdır. Kurye olarak sizlere en hızlı şekilde hizmet sunabiliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız tarafından size teslim edilecek tüm paketler en kısa süre içerisinde dilediğiniz adrese teslim edilmektedir. Standart kargo hizmetimizde dahi paketinize oldukça hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Yaşadığımız çağın hız çağı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Gerçekten yaşam seklimizden ve sistemimizden dolayı bu hıza yetişebilmek bazen inanılmaz derecede zor olabilmektedir. Mesela yoğun çalıştığımız için akşam ancak ve gidip dinlenebiliyoruz ve hatta bazen eve gidip dinlenmeye bile imkânımız olmuyor. Evden de çalışmaya devam ediyoruz. Bu durum özellikle çocukları ve ailesi olanlar için iki katı zorluk oluşmasına neden oluyor.

Şile kurye ile örneğin evinden işe, işten alışverişe, çocuğun ihtiyaçlarına, alışverişten tekrar eve, evde temizlik, yemek, aile ile zaman geçirme derken insanın kendisine ayırdığı zaman sadece uyku esnasında zamanıdır ki bu sürede bile tam bir uyku uyuyamıyoruz maalesef. Hayat bu denli hızlı ve koşturmaca ile geçiyor. Hayatın bu denli hızlı, kalabalık ve karmaşık olması çoğu işimize yetişmemizi de engelleyebilmektedir.

Bu işlerimizden biri de bir yerlere yetişmesi gereken evraklar veya birtakım eşyalardır. Çalışan bir insanın her işini tamamlayıp bazı ulaşması gereken eşyalarını ulaştırması da imkânsız olabilir. Bu nedenle kurye şirketleri devreye girmektedir. Hassas içerikli belgelerinizi, şahsi eşyalarınızı veya bir hediyeyi ulaştırmanız gereken yere güvenle ulaştıracak o firmanın adı motorlu kurye. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile son derece talep gören firmamız kurye hizmeti vermektedir.

 

Şile Motorlu Kurye Alır

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk, mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.
 

Şile Vip Moto Kurye

Şile vip kurye eşyalarınızı alır ve hızlı bir şekilde teslim edeceği yere gider. Sizler için en hızlı hizmeti vip taşınacak unsuru sağlar. Vip moto kurye hizmetlerden yararlanmak için derhal kurye çağrı merkezi ile iletişime geçin. Özel hizmetleri için gereken bazı evraklar vardır. Bu evrakların mutlaka imzalanması ve kurye şirketi ile şartların görüşülmesi gerekir. Bu vip hizmet aylık veya yıllık olarak çok fazla sayıda çeşit ile müşterilere sunar.

Şile motorlu kurye firma ve çalışanları ne getirir, neleri taşır, neleri taşımaz? Nedir ne iş yapar ve peki kimler kurye olabilir? Kuryeler, iş esnasında kullandıkları araçlara göre çeşitli sınıflara ayrılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi;  motosikletli, bisikletli ya da otomobilli kuryeler olarak sınıflanır. Ancak önemle belirtmek gerekir ki; kuryeler otomobil ya da motosiklet kullanacaklarsa kesinlikle ehliyete sahip olmaları gerekir.

Piyasa içinde bulunan yüzlerce bu firmaların amacı nedir? Kuryeler ne kadar bahşiş alıyor, ne kadar pirim kazanıyor? Bahşiş almak için neler yapmalı, nasıl davranılmalı? Pizza motorcuları ile kuryeler arasındaki fark nedir?  Kendi motorum ile ne iş yapabilirim? Motosiklet ile yapılacak işler nelerdir?  Son olarak değerli ve takdir edilecek insanlar topluluğudur. Buna bağlı olarak vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti farklı türde kurye çalışma sistemi oluşturur.

Şile acil kurye olarak sektör içerisinde çalışan kurye sistemlerinden bahsedersek: Vip motorlu kurye çalışanı olmak için nelere sahip olmak gerekiyor? A2 ehliyetine sahip olmak ( şu an için bazı olan ehliyetler değişti). Güzel bir kurye motoruna sahip olmak. Kurye kıyafetleri, elbiseleri ve aksesuar olması gerekiyor. İstanbul ilçelerini ve semtlerini iyi öğrenmek. Yani farklı türde önemli bir özel olan durumda taşımacılık alternatifleri ile çalışın.

 

Şile Motorlu Kurye

 • Şile aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaşır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaşır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanın.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Satandart kurye ile tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.
 

ŞileAynı Gün Teslim Kurye

Şile aynıgün teslim kurye ile günümüzün taşımacılık sektöründe önemli bir yer edinir. Özellikle bu gönderilerin teslimat adreslerine taşınmasını sağlayan kuryeler, bu sektörde oldukça önemli. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sağlanan taşımacılık hizmetini gerçekleştiren kuryeler, farklı türlerdeki araçlarla günün her anında sahada aktif şekilde hizmet vermektedir. Firmamızda bulunan kuryelerimiz, gün içerisinde birçok sorun ile karşı karşıya gelmez.

Özellikle bu noktada sahip oldukları deneyim ve bilgi ile sizlere yansıtmadan sorunsuz şekilde taşımacılık işlemlerinizi gerçek olur. Aynı gün kurye ile olabilecek en hızlı şekilde tüm gönderilerin teslimatını gerçekleşir. Bu anlamda bazı noktalarda sorunlar oluşabileceği düşünülse de, firmamız daima güvenle sizlere hizmetlerini sunar. Verilen süre içerisinde sorunsuz şekilde tüm gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Deneyimli ve işlerinde profesyonel kuryeler vardır.

İstanbul kurye oluşabilecek tüm sorunlara alternatifler ile çözüm üretir. Aynı zamanda oluşturulan sistem içerisinde, daima sözler tutularak müşterileri memnuniyeti sağlanır. Yani işte bu noktada verilen her hizmet karşılığı en uygun ücretleri talep edilir. Artık mesafe ve zamana göre değişiklik gösteren İstanbul kurye hizmeti fiyatları makul olur. Yani en güvenilir ve en doğru şekilde müşterilere iletilir. Böylece iki tarafya mutlu olur.

Şile acil kurye ile sizler de verilen bu son derece kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanın. Ayrıca açık ve detaylı bilgi almak için, sitemizin iletişim bölümünden bizleri arayın. 7/24 kurye hizmetten faydalanın. Diğer hizmetlere oranla daha maliyetli olan express kurye, özellikle acil ve önem taşıyan durumlarda oldukça tercih edilir. Firmamız, profesyonel iş anlayışı ile İstanbul’un her noktasına aynı standartlarda hizmet sunar.

 

Şile Acil Motorlu Kurye

 • Şile kurye özel bir hizmettir. Sadece sizin gönderinizin taşındığı bu hizmette, size özel şekilde kuryeler adresinize yönlenir. Paket 20 dakika içinde alınır.
 • Bu hizmet kaliteli şekilde verilen taşımacılık hizmetimizdir. Firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren en kısa sürede size yakın olan kurye hemen gönderir.
 • Alındıktan sonra gönderilerin teslim alınmasında ve teslim edilmesinde herhangi bir gecikme yaşanmoyor. Aksine söz verilen zamandan daha erken vakitet gider.
 • Özenle sizlerden teslim alınan gönderiler, oluşturulan sistem ile teslimat süresi boyunca sizlere bilgi veriyorlar. Gerekli durumda birebir şekilde kurye ile iletişime geçin.
 • Tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakikada alınır, 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.
 

Şile Güvenilir Kurye

Şile güvenli kurye hizmetini alacak kişi dışında, kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır. Bunlardan biri Kadıköy kurye şirketinin kurye personelinin gönderiyi teslim alırken doğru paketlenmiş olmasından emin olması ve paketi nasıl aldıysa bunu not etmesidir. Gönderinin boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı şekilde teslim etmelidir. Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalı, taşınması yasaklı olan bir ürünü almamalıdır.

Şile motor kurye şirketleri genel itibari ile şehir içinde ve aynı gün de teslimat sağlar. İsteğinize bağlı zaman dilimine sipariş vererek gönderinizin ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Kurye hizmetleri hızlı bir biçimde verilir ve genelde küçük boyuttaki paketler taşınır. Kargo şirketleri ise büyük ya da küçük pek çok eşyayı dünyanın pek çok noktasına taşıyabilirler. Kurye şirketi müşterilerimize güven duyulan bir kurye firması olarak yaklaşır.

Yani müşterilerin gereksinimlerını tam manasıyla idrak etmeye ve anlamaya çalışır. Bu gereksinimler doğrultusunda nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda çözümler üretir. Yani kurye firmamız bütün taşınma ve nakliyat süreçlerinde paketlemeden depolama işlemine, depolamadan sigorta senedine kadar her şeyi daha önce sizlerle beraber masaya yatırır daha önce konuştuğumuz doğrultuda sonuca bağlar.

Şile özel kurye aklınıza takılan bütün soruları samimiyetle yanıtlar ve sizlere geçiştirici öyle cevaplar vermez. Böylece teslim almamaya özen göstermelidir. Gizli kurye taşıma olarak sizlerin arzu ettiğiniz ürünleri güvenilir, steril ve hızlı bir şekilde elinize ulaştırırız. Siz müşterilerimizi mağdur etmeden, sizi bekletmeden sistemli bir şekilde işimizi motorlu veya araçlı sizlere özel çok değerli ve yep yeni motosikletler ve kuryelerimizle hallederiz.

 

Şile Uçak Kargo

 • Şile uçak kargo kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki tüm yol bilgilerine sahip olması ve kısa yani kestirme ona tüm yolları bilmeleri ile hızlıca teslimat noktalarına ulaşmaktadır.
 • Haftanın her günü ve her saati özel kurye hizmetlerini firmamız, müşterilerine sunar. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz çok acil özel hizmeti indirimli olur.
 • Trafik kuralları çerçevesinde olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştirmek üzere işlem yaparlar. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek detayda çalışın.
 • Acil uçak kargo özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet verir. Bazı noktalarda standart hizmetleri farklılaşan vip hizmeti, birçok avantaja sahiptir.
 • Hızlı İstanbul uçak kargo, firmamızın müşterilerimize haftanın her günü ve her saati sunduğu, standart yani normal olan kurye hizmetlerine göre daha hızlı olan bir hizmetidir.
 

Şile Şehirlerarası Kurye

Şile şehirlerarası kurye ile her zaman başarılı işler sunarız. Ayrıca buralarda oldukça hızlı olan express ve çok acil vip kurye servisi sunar. Kaliteli deneyimli çalışma arkadaşları sayesinde saygılı, güvenilir ama sorunsuz şekilde müşterilere hizmet verir. Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri. Zamanı en iyi şekilde kullanarak araçlarımızı dikkatlice sürüyoruz.

Şehirler arası kurye güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri. Çalışan bütün kuryelerimizin motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmeti sağlarız. Artık müşterilerimizin taşımasını istediği uygun boyutta çalışır. Yani motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmetimizdir. Yani sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Zaman her kesiçin çok önemlidir.

Şile kurye son model motorlarımız aracılığı ile gerçekleşir. Özellikle çok acil ve hızlı kurye hizmeti, uzak noktalarda 90 dakika, yakın teslimat noktalarında 30 dakika içinde gönderil ulaşır. Doğru ve dürüst olmak, düzgün çalışmak. Sektöründe öncü ve en başta lider olan firmamız artık burada var. Motor kurye fiyatları kapsamında firmamızın belirli standart fiyatları bulunmaktadır. Artık bundan sonra olacak Allah’ın takdiridir.

İstanbul dışı kurye bu fiyatlandırmaların dışında kurye hizmetinin verileceği mesafe fiyata etki edebilmektedir. Ayrıca, 7/24 sunduğumuz kurye hizmetlerimizde gece kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Mesai saatleri dışında gerçekleştirilen kurye hizmetlerimizde de fiyatlandırma değişiklik olabilmektedir. Motor kurye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için arayın. İstanbul içinden İstanbul dışına hizmet veriyoruz.

Şile Kurye
×