İçeriğe geç

Şişli Kurye

Şişli kurye altta, her cinsin artıları ve eksileri dahil olmak üzere her iki rota tasarılama yönteminden ve hangisinin sizin için doğru olduğuna nasıl karar verebileceğinizden bahsediyorum. Nakliye ile teslimat rotanızı optimize edin. Dinç rota tasarılama nedirDinamik rota tasarılama nedir? Teslimat sürücüyü olmanın harika yanı, her günün değişik olmasıdır. Ancak bu, rotalarınızın aynı olmayabileceği anlamına da kazanç sağlanıyor. Dinç rota optimizasyonunun devreye girmiş olduğu yer burasıdır. en iyi biçiminde rota optimizasyon yazılımları daha takviyesiyle dinç rota tasarılama, yapılmaktadır.

Özellikle gün içindeki siparişlerinize bağlı olarak eşsiz bir rota oluşturma harekâtıdır. Temel olarak, her iş gününe optimize edilmiş bir rota ile başlarsınız ancak bu rota, trafik şartları ve yol üretimi gibi reel zamanlı verilere göre de değişebilir. Ve öncelikli kutularınız varsa, dinç rota tasarılaması bu duraklara ilk evvel erişmenizi sağlar. Böylece, trafik konileriyle uğraşmak için daha azca, işleri çözmek için daha çok zaman tüketebilirsiniz. Dinç manipülasyonun iki safhası vardır. Aşfakat: Yeni rotalar. Gün için durak listenizi aldınız, fakat şimdi ne olacak? Rota tasarılama yazılımı, ziynetli bir algoritması.

Moto kurye kullanarak sizin için en iyi rotayı otomatik olarak bulur. Yani çok havalı uygulaması, girdiğiniz durakların bir listesini alır ve arttan olası olan en yararlı rotayı bulmak için bir sürü şeye dayalı olarak bu durakları tekerrür gizemeler. Bunu birkaç saniye içinde yapar. Ama hepsi bu kadar değil. Pist, en beğendiğiniz gps teknolojisiyle çalışır, böylece rotanız vaktince reel zamanlı hava gidişatı, trafik şartları ve inşaat bölgeleri sizi donakaltmaz. İşte bir sürücüsünün, manipülasyon uygulamasının onu uyarmadığı kapalı bir yolla aniden tango yapmak zorunda kaldığı vaziyete bir misaldir.

Şişli Moto Kurye

Şişli kurye konutumun şipşak dışındaki cadde, birkaç hafta evvel bir inşaat takımının bulamaç çalışması yaptığı için tamamen kapatıldı. Park etmeye yada taşıt kullanmaya izin verilmedi.Sabah çocuklarımı mektebe götürebileceğimden kesin olmak için minibüsümü evvelki gece bloğun altına park ettiK. Büyük bir şey yok. Ama sonra ben aracılığıyla öğle yemeği sipariş ettik.Ve sürücümüz yalnızca birkaç dakika uzaklıkta olana kadar, oh evet, caddenin kapalı olduğunu unuttuk. Yanılgı telefonunu aldı ve en kısa vakitte sürücümüzü aradı ve bizimle köşede buluşup buluşamayacağını sordu.

Şey, o caddenin ismi ne? Papatya mı? Evet, sanırım köşesi. Benimle orada buluşabilir misin? Harikulade sürücümüz sarihçe afalladı ama bilinmez direktiflerimizi takip etmeyi kabul etti. Yani onunla buluşmak için alt indi ve siparişimizi aldı. Kriz önlendi. Vay. Şimdi, her şey yolunda gitti, evet, yalnızca sürücümüz hakikat zamanlı inşaat bölgeleri içinde gezen bir uygulama kullanıyor olsaydı, kapalı caddemizle nasıl başa çıkacağını gerçekten tasarlayabilirdi.

Şişli kurye daha azca kaotik ve stresli hale getirirdi. Buna eş şekilde bir manipülasyon uygulaması kullanmanın harika yanı da bu. Sadece birkaç değişle, en başta manilerden sakınan en iyi hakikat zamanlı rotayı elde edebilirsiniz. Ancak dinç manipülasyon, sadece optimize edilmiş bir rota oluşturmakla bitmez. Bu idame eden rota optimizasyonuArtık yola çıktığınıza kıyasla rota değiştirebilmek için çok mu geç? Hiç de dahi!Siz bir rota oluşturduktan sonrasında dinç bir rota tasarlayıcı, siz gün süresince taşıt kullanırken rotayı optimize etmeye devam edecektir. Haritalar eş şekilde çalışır.

Ara

×