İçeriğe geç

Tuzla Kurye

Tuzla kurye hizmetlerimiz sizler için daha hızlı teslimat ve güvenilir hizmet için vardır. Bütün çalışan motorlu elemanlarımız ile birlikte birçok eşyanızı güvenerek en yakın birine yollayın. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet verme garantisini sunar. Teslim etmek istediğiniz her hangi bir özel yada kurumsal dosya veya eşyaları alıyoruz. Sağlam şekilde muhafaza edip, böylece dakikalar içinde sizden alarak direkt alıcıya ulaştırılyor.

Bu sayede hem daha hızlı alım ve teslim, hem de daha güvenli bir şekilde teslimat işlemlerini gerçekleşir. Kuryeler motor, araba veya kamyonet gibi araçlarla hizmet verebilirler. Özellikle moto kurye olarak şehir içi Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere hizmet. Yani hem Asya yakasında hemde Avrupa yakasında motor ile hizmet. Ayrıca sağlanan tüm izmetleri de motor kullanmanın amacı ile sağlanır.

Tuzla kurye İstanbul içinde bulunan Adalar ilçesi dahil olmak üzere 39 ilçenin tamamında çalışma. İster uzak olsun ister yakın bu ilçeler arasında her hangi birinden başka birine istediğiniz her şeyi yollayın. Önemli olan konu ise yollanan eşyanın resmmi ve yasal olması gerekmektedir. Ayrıca yollanacak her ürün ve paket taşınacak eşyalar ve malzeme içinde olması gerekir. İşte bu şartlar ile her şey bizim ile yollayın.

Acil kurye misyonu, yapılan işlemlerinizin aksamadan hemen gerçekleşmesidir. Sadece belgeler için değil aklınıza gelen hangi şey yada ürün varsa alınır. Özel olarak yani kişisel gündelik hayatınızda yapacağınız alışverişlerde de güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Burada bu kocaman metropol içinde ve özellikle çok yoğun trafikte kurye olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Tuzla Kurye Yararları

 • Tuzla moto kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Motorlu kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti

Zaman Geri Alınmıyor

E-ticaret sektörünün yükselişine katkıda bulunan ana faktörlerden biri erişilebilirliktir. Dünyadaki herkesin her an hemen hemen her şeyi arayıp satın alabilmesi büyük ehemmiyet taşıyor. Çevrimiçi mağazaların daha da erişilebilir bulunmasına ne destek oldu? Ekspres olan teslimat. Ekspres teslimat, çevrimiçi mağazaların başarısında oldukça mühim bir faktördür.

İnsanlar yeni aldıkları ürünleri mümkün olan en kısa sürede almak isterler. En önemlisi, bunun için büyük bir maliyet ödemek istemiyorlar. Ekspres teslimatı kullanan herhangi bir firma türü, gelişmiş alan kişi memnuniyeti yaşayacaktır. Ayrıca depoda daha azca envantere . E-ticaret endüstrisinde ekspres teslimatın yararları hakkındaki daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Okuyun.

Müşteriler Siparişleri Daha Hızlı Alır

Ekspres teslimatın en önemli bölümü, ürünlerinizi daha süratli teslim . Bu, müşteriniz siparişini tamamladıktan sonra, birkaç saat ile birkaç gün içinde bir sürede teslim almayı bekleyebilecekleri anlama gelir. Bu, birkaç haftadan birkaç aya kadar sürebilen geleneksel teslimat yöntemlerine kıyasla oldukca büyük bir farktır. Müşteri memnuniyetiniz oranları, daha kısa bir işlem olmalı.

Özellikle teslimat süresi ile kolayca iyileştirilebilir. Müşteri memnuniyetini etkileyebilecek bir öteki büyük faktör ise müsait teslim fiyatlarıdır. Ürünlerini daha hızlı teslim almak isteyen müşteriler, ekspres teslimat şeklinde primler için ödeme oluşturmaya hazırdır. Amac rakiplerinize nazaran daha süratli ve daha düşük oranda paket teslim edebilecek bir sistem bulmaktır.

Tuzla Kurye Farkı

 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları

Tuzla Moto Kurye

Acil kurye hizmetleri, taşımacılık piyasasında liderkurum. Bu sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, özenli profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmeti sunar. Artık en kaliteli ve güvenilir şekilde ürün teslimatları gerçekleşir. Böylece zaman dan kazancınız olur.

Tuzla moto kurye günün her saatinde sağladığımız aktif kurye hizmetlerimiz var. Buradaki ihtiyaç olan tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunarak, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz, motor kurye hizmeti, moto kurye hizmeti, acil kurye hizmeti sizlere daima en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Motor kurye kapsamında firmamızın sunduğu taşımacılık hizmeti verilir.

Daha farklı çeşitlerdeki gönderileri teslimat noktalarına ulaştırmaktadır. Özellikle gönderinin teslimat durumuna göre tercih edilen motor kurye hizmeti bulur. En büyük ve sağlam, en iyi motosiklet kullanılarak gerçekleşir. Deneyimli kuryelerimizin belirtilen gün içerisinde güvenle teslim ettiği gönderiler, sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kurye hizmeti.

Tuzla motorlu kurye hizmetleri, taşımacılık sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatiflerle karşımıza çıkan bir hizmettir. Firmamız, profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmetlerimiz, en kaliteli ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından sunulan moto kurye hizmeti, kuryelerimizin

Tuzla Hızlı Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullan.

Tuzla Ekspres Kurye

Tuzla kurye her zaman kaliteli ve bilinçli çalışmalar sunar. Böylece kendi alanında uzman ve son derece tecrübeli, yolları bilen kişiler olarak işe alıyoruz. Ayrıca işini temiz yapan, sğa sola fazla karışmayan eli ayağı düzgün efendi yol arkadaşları ile devam eder. Yani bu sayede müşteri arası diyalogları da daha güzel ve kibar kurumsal bir havada olur. Ne dediğini bilen, oturmasını kalkamsını, konuşmasını bilen kişiler ile çalışır.

Bundan dolayı yaıpna işlerde mesleğinden de yararlanarak sizlere en hızlı işlemler sunar. İstanbul içinde oluşan yoğun trafiklerde bile sağa sola, üstümüze sürenlere, kaba insanlara aldırıi etmez, onlara sla uymaz. Verilen işi olabilecek, kısa süre içerisinde sizinle yollanan ve gidecek ne varsa alarak hemen yola çıkmaktadır. Eşyalarınıza teslimat sırasında bir zarar gelmemesi için bütün güvenlik önlemlerini alarak çalışmalar gerçekleşir.

Tuzla motorlu kurye ile İşlerini düzgün yapan elemanlar her zaman mutlu olur. Böylece daha öz güvenli olarak çalışır. Alınan paketleri ve iletileri en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiren tek firma olarak göze çarpar. Siz hız ve güvenirlik konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Burada amaçlarımız, çalışma tarzımız ve hizmet amacı nedir? Amacımız şeffaf çalışma olanağı sağlamaktır.

Moto kurye motor ile hizmet verdiklerinden dolayı fazla büyük ve ağır boyutta teslimat işlemi yapamaz. Bu işlemi hem sizlerin eşyalarına zarar gelmesin diye, hem de kuryemizin sağlığı açısından uygulanır. Sizler büyük bir eşyanızı kurye ile gönderim yaptırmak istiyorsanız mutlaka çağru merkezi ile iletişime geçip bilgi almalısınız. Gönderilecek olan eşyanız veya dosyanız mutlaka motor ile taşınabilecek boyutta olabilenlerden olmalıdır.

Tuzla Kurye Taşımaz

 •  Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvanlar; Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilen)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde ). Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz.
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar. Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) 
 • Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.

Kuru Gürültü İle İşimiz Omaz

Ürünlerini daha hızlı teslim almak isteyen müşteriler, ekspres teslimat şeklinde primler için ödeme oluşturmaya hazırdır. Amacınız rakiplerinize nazaran daha süratli ve daha düşük oranda paket teslim edebilecek bir sistem bulmaktır. Memnun müşterileriniz daha fazlasından geri gelmeye başladığında daha az envanter kalmasını , depoda kalıyor.

Bu sizi bir dizi önlenebilir maliyetten kurtaracaktır. Deponuzda çok fazla envanter olması, bir envanter yönetim sistemine yatırım yapmanızı gerektirebilir. Bu, oldukça fazla paranızı, zamanınızı ve alanınızı alacaktır. Bunun yerine, lojistik unsurları yöneten bir ekspres teslimat şirketi ile ortaklaşa iş yapın. Envanterinizi daha düşük bir maliyetle daha iyi yönetebilirler.

Geliştirilmiş Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde sadece mükemmel bir ürüne haiz olmak yeterli değil. Büyük rol oynar alan kişi memnuniyetinde . Müşterileriniz aldıkları hizmetten memnunlarsa, büyük ihtimalle gelecekte daha fazla muamele için geri döneceklerdir. Ekspres teslimat, müşterilerin deneyimini iyileştirmenin yanı sıra, şirketinizin öteki faktörlerinde de destek olabilir.

Ürünler güvenle gelme garantilidir. Ekspres teslimat, satın alan bekleme yolunda ilerlerken ürünlerinizin güvenliğine fazlaca değer verir. Tüm paketlerin güvenilir ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için sürücüler ve işleyiciler yoğun bir eğitimden geçmelidir. Özen ve saygı, kurtarıcıları ifade eden en mühim değerlerdir.

Tuzla Moto Kurye Almaz

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri. Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; yani altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler. Ayrıca altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvanlardan yapılmış her türlü kürk ve kürk çeşitleri ile özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler.
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ). Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri )
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz..
 • Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz.
 • Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler, manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar ).

Tuzla Arabalı Kurye

Tuzla kurye iyi bir şekilde paketlendiği takdirde hiçbir sıkıntı olmadan alıcısına ulaşır. Kuryeleri çağırmadan önce mutlaka gönderilecek eşyanın büyüklüğüne kendiniz bakmalısınız. Bir motorun taşıyabileceği kadarsa arayarak kuryeyi çağırın ya da detaylı bilgi için mutlaka iletişime geçin. Yoksa hem kuryenin vakit kaybı olur hem de sizler işlemlerinizi daha uzun sürede halletmek zorunda kalırsınız.

Özenle adresinizden aldığımız evrak, belge veya eşyalarınız moto kuryelerimiz tarafından taşınır. Son derece titizlikle en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılmaktadır. İstanbul’un trafik sorununa takılmadan hızlıca gerçekleştirilen taşıma işlemi, gönderilerin en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. Acil kurye kapsamında kuryelerimiz, gönderilerinizi belirtilen en kısa süre içerisinde teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Hizmetimiz en acil hemen teslim edilmesi gereken durumlarda tercih edilmektedir. Bu anlamda oldukça hızlı olan acil kurye hizmetimiz, haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Siz de firmamızın sunduğu farklı alternatifler içeren özel kurye hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın. Yani detaylı bilgi almak için tel numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. En kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden faydalanın.

Vip hizmet çeşidi her bireyin yararlanabileceği bir fırsattır. Gizli kurye hizmet bir yandan kişiye özgü olan hizmet olarak da geçer. Her birey yararlanabilir sadece yapılması yani imzalanması gereken bazı evraklar vardır. Bu tür evraklarda yazılar mutlaka iyi bir şekilde okunmalıdır. Fırsat denmesinin sebebi eğer vip kurye hizmet alıyorsanız kargo ile gönderim yapacağınız esnada kurye direkt olarak size gelir.

Tuzla Kurye Taşır

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve öalzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

En Popüler Taşıma Sistemi

Ekspres teslimata yatırım yapmayı fazlaca düşünebilirsiniz. Bu, müşterilerinize yeni satın aldıkları ürünleri daha kısa sürede ulaştıracaktır. Müşteriler ancak ürünlerini daha süratli almakla kalmayacak, bununla birlikte iyi durumda . Bu iki unsur bir araya vardığında satın alan memnuniyeti puanlarınızı artıracaktır.

Müşterileriniz ne kadar sevinçli olursa, daha çok işlem için geri gelme olasılıkları o denli yüksek olur, bu da şirketiniz için daha fazla satış anlamına gelir. Erkek hâkim lojistik endüstrisinde, 30 yılı aşkın bir süredir başarı göstermiş bir biçimde gelişiyor ve onu geride bırakıyor. 1985 tarafınca kurulmuş, uçtan uca bir lojistik çözümler ve ekspres kurye şirketidir.

Sektörün Gözü Pek İşçileri

Liderliği ve vizyonu sayesinde, bugün ülkedeki en emin ve en hızlı büyüyen lojistik şirketinden biri haline geldi. Ekspres teslim hizmetinden yararlanmanın her türlü mağaza tarafından yapılabileceğini ihmal etmeyin. Bunlar, e-ticaret endüstrisinde ekspres teslimat yararlarından sadece birkaçı. Şirketiniz için en iyi seçeneği ararken bu tarz şeyleri göz önünde bulundurun.

Ekspres teslimat, hem çevrimiçi hem de fizyolojik her tür mağaza tarafından kullanılabilir. Şirketiniz bir çevrimiçi mağazadan hususi olan ayakkabılar satıyorsa, ekspres teslimat destek olabilir. Fiziksel bir mağazanız varsa ve erişiminizi daha da genişletmek istiyorsanız, ekspres teslimat da yardımcı olabilir. Müşteri memnuniyetini artırmak isteyen bir çevrimiçi mağazanın sahibi misiniz?

Tuzla Motorlu Kurye Aldıkları

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk, mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Uzun Mesafeli Taşımalar

Aydınlı kurye eşyalarınızı alır ve hızlı bir şekilde teslim edeceği yere gider. Sizler için en hızlı hizmeti vip taşınacak unsuru sağlar. Vip moto kurye hizmetlerden yararlanmak için derhal kurye çağrı merkezi ile iletişime geçin. Özel hizmetleri için gereken bazı evraklar vardır. Bu evrakların mutlaka imzalanması ve kurye şirketi ile şartların görüşülmesi gerekir. Bu vip hizmet aylık veya yıllık olarak çok fazla sayıda çeşit ile müşterilere sunar.

İçmeler kurye firma ve çalışanları ne getirir, neleri taşır, neleri taşımaz? Nedir ne iş yapar ve peki kimler kurye olabilir? Kuryeler, iş esnasında kullandıkları araçlara göre çeşitli sınıflara ayrılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi;  motosikletli, bisikletli ya da otomobilli kuryeler olarak sınıflanır. Ancak önemle belirtmek gerekir ki; kuryeler otomobil ya da motosiklet kullanacaklarsa kesinlikle ehliyete sahip olmaları gerekir. Yani farklı türde taşımacılık alternatifleri ile çalışın.

Piyasa içinde bulunan yüzlerce bu firmaların amacı nedir? Kuryeler ne kadar bahşiş alıyor, ne kadar pirim kazanıyor? Bahşiş almak için neler yapmalı, nasıl davranılmalı? Pizza motorcuları ile kuryeler arasındaki fark nedir?  Kendi motorum ile ne iş yapabilirim? Motosiklet ile yapılacak işler nelerdir?  Son olarak değerli ve takdir edilecek insanlar topluluğudur. Buna bağlı olarak vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti farklı türde kurye çalışma sistemi oluşturur.

Orhanlı kurye olarak sektör içerisinde çalışan kurye sistemlerinden bahsedersek: Vip motorlu çalışanı olmak için nelere sahip olmak gerekiyor? A2 ehliyetine sahip olmak ( şu an için bazı olan ehliyetler değişti). Güzel bir motoruna sahip olmak. Kurye kıyafetleri, elbiseleri ve aksesuar olması gerekiyor. İstanbul ilçelerini ve semtlerini iyi öğrenmek.

Aynı Gün Teslim Kurye

Şekerpınar kurye ile günümüzün taşımacılık sektöründe önemli bir yer edinir. Özellikle bu gönderilerin teslimat adreslerine taşınmasını sağlayan kuryeler, bu sektörde oldukça önemli. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sağlanan taşımacılık hizmetini gerçekleştiren kuryeler, farklı türlerdeki araçlarla günün her anında sahada aktif şekilde hizmet vermektedir. Firmamızda bulunan kuryelerimiz, gün içerisinde birçok sorun ile karşı karşıya gelmez.

Özellikle bu noktada sahip oldukları deneyim ve bilgi ile sizlere yansıtmadan sorunsuz şekilde taşımacılık işlemlerinizi gerçek olur. Aynı gün kurye ile olabilecek en hızlı şekilde tüm gönderilerin teslimatını gerçekleşir. Bu anlamda bazı noktalarda sorunlar oluşabileceği düşünülse de, firmamız daima güvenle sizlere hizmetlerini sunar. Verilen süre içerisinde sorunsuz şekilde tüm gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Deneyimli ve işlerinde profesyonel kuryeler vardır.

İstanbul kurye oluşabilecek tüm sorunlara alternatifler ile çözüm üretir. Aynı zamanda oluşturulan sistem içerisinde, daima sözler tutularak müşterileri memnuniyeti sağlanır. Yani işte bu noktada verilen her hizmet karşılığı en uygun ücretleri talep edilir. Artık mesafe ve zamana göre değişiklik gösteren İstanbul kurye hizmeti fiyatları makul olur. Yani en güvenilir ve en doğru şekilde müşterilere iletilir. Böylece iki tarafya mutlu olur.

Tepeören kurye ile sizler de verilen bu son derece kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanın. Ayrıca açık ve detaylı bilgi almak için, sitemizin iletişim bölümünden bizleri arayın. 7/24 kurye hizmetinden faydalanın. Diğer hizmetlere oranla daha maliyetli olan express kurye, özellikle acil ve önem taşıyan durumlarda oldukça tercih edilir. Firmamız, profesyonel iş anlayışı ile İstanbul’un her noktasına aynı standartlarda hizmet sunar.

Tuzla Uçak Kargo

Tuzla uçak kargo kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki tüm yol bilgilerine sahip olması ve kısa yani kestirme ona tüm yolları bilmeleri ile hızlıca teslimat noktalarına ulaşmaktadır.Haftanın her günü ve her saati özel hizmetlerini firmamız, müşterilerine sunar. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz çok acil özel hizmeti indirimli olur. Aksine söz verilen zamandan daha erken vakitet gider. Paket 20 dakika içinde alınır.

Trafik kuralları çerçevesinde olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştirmek üzere işlem yaparlar. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek detayda çalışın. Acil uçak kargo özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet verir. Bazı noktalarda standart hizmetleri farklılaşan vip hizmeti, birçok avantaja sahiptir. Alındıktan sonra gönderilerin teslim alınmasında ve teslim edilmesinde herhangi bir gecikme yaşanmıyor.

Hızlı İstanbul uçak kargo, firmamızın müşterilerimize haftanın her günü ve her saati sunduğu, standart yani normal olan kurye hizmetlerine göre daha hızlı olan bir hizmetidir. Müşterilerinize uygun fiyatlı hatta ücretsiz teslimat fiyatları sunmakla ilgileniyor musunuz? Evet her zaman bu çalışmalar yapılıyor. Tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakikada alınıyor. Özel bir hizmettir. Sadece sizin gönderinizin taşındığı bu hizmette, size özel şekilde kuryeler adresinize yönlenir.

30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Özenle sizlerden teslim alınan gönderiler, oluşturulan sistem ile teslimat süresi boyunca sizlere bilgi veriyorlar. Gerekli durumda birebir şekilde kurye ile iletişime geçin. Bu hizmet kaliteli şekilde verilen taşımacılık hizmetimizdir. Firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren en kısa sürede size yakın olan kurye hemen gönderir.

Şehirlerarası Moto Kurye

Şehirlerarası moto kurye ile her zaman başarılı işler sunarız. Ayrıca buralarda oldukça hızlı olan express ve çok acil vip kurye servisi sunar. Kaliteli deneyimli çalışma arkadaşları sayesinde saygılı, güvenilir ama sorunsuz şekilde müşterilere hizmet verir. Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri.

Şehirler arası kurye güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri. Çalışan bütün kuryelerimizin motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmeti sağlarız. Artık müşterilerimizin taşımasını istediği uygun boyutta çalışır. Yani motosiklet ile gerçekleştirdikleri hızlı taşıma hizmetimizdir. Yani sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Akfırat kurye son model motorlarımız aracılığı ile gerçekleşir. Özellikle acil ve hızlı kurye hizmeti, uzak noktalarda 90 dakika, yakın teslimat noktalarında 30 dakika içinde gönderil ulaşır. Doğru ve dürüst olmak, düzgün çalışmak. Sektöründe öncü ve en başta lider olan firmamız artık burada var. Motor kurye fiyatları kapsamında firmamızın belirli standart fiyatları bulunmaktadır.

Tuzla organize kurye bu fiyatlandırmaların dışında bu hizmetinin verileceği mesafe fiyata etki edebilmektedir. Ayrıca, 7/24 sunduğumuz kurye hizmetlerimizde gece kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Mesai saatleri dışında gerçekleştirilen kurye hizmetlerimizde de fiyatlandırma değişiklik olabilmektedir. Motor kurye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için arayın.

Tuzla İlçesi Mahalleleri

 • Akfırat Mahallesi
 • Anadolu Mahallesi
 • Aydınlı Mahallesi
 • Aydıntepe Mahallesi
 • Cami Evliya Çelebi Mahallesi
 • Fatih Mahallesi Mahallesi
 • İçmeler Mahallesi
 • İstasyon Mahallesi
 • Mescit Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Orhanlı Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Postane Mahallesi
 • Şifa Mahallesi
 • Tepeören Mahallesi
 • Yayla Mahallesi

Kurye Bölgeleri

İstanbul Tuzla Moto Kurye Hizmeti

Ara

×