İçeriğe geç

Ulus Kurye

Ulus kurye hizmetlerimiz sizler için daha hızlı teslimat ve güvenilir hizmet için vardır. Bütün çalışan motorlu elemanlarımız ile birlikte birçok eşyanızı bizlere güvenerek en yakın birine yollayın. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet verme garantisini sunar. Teslim etmek istediğiniz her hangi bir özel yada kurumsal dosya veya eşyaları alıyoruz. Sağlam şekilde muhafaza edip, böylece dakikalar içinde sizden alarak direkt alıcıya ulaştırılyor. Şehrin trafiği ya da diğer başka sorunlardan kaynaklı süre kaybını ortadan kaldırarak adreslere vakitında teslimat gerçekleştirir. Personel motor hâkimiyeti ve tecrübesi önemlidir.

Levent kurye İstanbul içinde bulunan her ilçesi dahil olmak üzere İstanbul 39 ilçenin tamamında çalışma. İster uzak olsun ister yakın bu ilçeler arası her hangi birinden bir başka birine istediğiniz her şeyi yollayın. Önemli olan konu ise yollanan eşyanın resmi ve yasal olması gerekmektedir. Ayrıca yollanacak her ürün ve paket taşınacak eşyalar ve malzeme içinde olması gerekir. İşte bu şartlar altında her şey bizim ile yollayın. Personelin sigortası olmadan çalıştırılmaması bizim için önceliklidir. Yani bu durumda tedbir alarak hem çalışanın güvenliğini bununla beraber iş sahibinin mağdur olmamasını esas alıyoruz.

Ulus kurye misyonu, yapılan işlemlerinizin aksamadan hemen gerçekleşmesidir. Yani sadece belgeler için değil aklınıza gelen hangi şey yada ürün varsa alınır. Özel olarak yani kişisel gündelik hayatınızda yapacağınız alışverişlerde de güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Burada bu kocaman metropol içinde ve özellikle çok yoğun trafikte kurye olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz. İstanbul’da Kurye hizmeti sunan birçok şirket vardır ancak biz, bu hizmeti verirken gerek çalışma ekibimizle gerekse çalışma tarzımızla kendimizden çok emin güçlü bir firmayız.

Ulus Kurye

 • Beşiktaş kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kurye paket lokasyon her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, kar, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan kolayca çalışma
 • Beşiktaş kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip kurye teslimat olanağı
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli moto kurye hizmeti

Ulus Moto Kurye

Ulus moto kurye günün her saatinde sağladığımız aktif kurye hizmetlerimiz var. Buradaki ihtiyaç olan tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunarak, sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz, hızlı hizmetleri, ile bizler size herkese moto kurye hizmeti, acil kurye hizmeti sizlere daima en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Etiler kurye kapsamında firmamızın sunduğu çok özel olan taşımacılık hizmeti verilir. Bizler müşterilerin çalışma başarılarına katkı sağlamayı ilke edinmiş bir firmayız. Özellikle hizmetin iyi mi yapıldığı hakkında detaylı data alıyoruz.

Levent kurye hizmetleri, taşımacılık piyasasında liderkurum. Bu sektörünün önemli bir parçası olan ve farklı alternatifler ile hep karşımıza çıkan bir hizmet. Firmamız, özenli profesyonel taşımacılık anlayışı ile farklı alanlarda özel ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç doğrultusunda tercih ettiği taşımacılık hizmeti sunar. Artık en kaliteli ve güvenilir şekilde ürün teslimat gerçekleşir. Böylece zamandan da kazancınız olur. Vurada yapmanız gereken tek şey biz ile direk iletişime geçmenizdir. Ayrıca personele yolda kask takmadan trafiğe çıkılmayacağı bilgisinin teyit ediyoruz.

Daha farklı çeşitlerdeki gönderileri teslimat noktalarına ulaştırma yöntemi de vardır. Özellikle gönderinin teslimat durumuna göre tercih edilen özel Etiler kurye hizmeti bulunur. En büyük ve en sağlam, en iyi motosiklet kullanılarak gerçekleşir. Deneyimli hızlı kurye belirtilen gün içerisinde güvenle teslim eder. Artık sizlere en uygun fiyatlar ile iş sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kurye hizmeti ile içinden çıkamadığımız durum çok azdır. Bu doğrultuda sizler için önemli olan belgenin, evrakın yada paketin en hızlı ve emin şekilde teslimatını yapar. Firmanızın işlerini kolaylaştırıp başarı ve verim kazandırır.

Ulus Motorlu Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası acil olarak bütün şehirlere aynı gün uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün içinde teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece gündüz açık; sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat; gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Ortaköy kurye servis; yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları

Beşiktaş Moto Kurye

Biz işe alacağımız personelimizin çalışacağı bölgedeki yol güzergâh hâkimiyetini ve motor kullanmadaki tecrübesini göz önünde bulunduruyoruz. Bu seçiciliğimiz, işimizi yaparken herhangi bir trafik kaza yaşanmamasını ve firmayla anlaşılan zamanda kuryenin ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bizlere derhal ulaşın, bizlerde kuryenizi en yakın zamanda istediğiniz adrese ulaştıralım. İstanbul şeklinde kalabalık nüfuslu şehirlerde araba kullanarak birçok bireyin içinde eşya beğenmek zor bir iştir. Uzun saatler trafik çilesine maruz kalmak istemeyen müşteriler, her türlü özel işlerini bizim ile kolayca yaptırabilir.

Her türlü besin, teknoloji, giyim ve sanat ürünü şeklinde biroldukça farklı konseptteki ürünün satışını yapan e-ticaret firmalarının internet sayfalarından hizmet alma yolunu seçmektedir. Müşterilerine anında hizmet ulaştırarak geniş bir satın alan kitlesine ürün satışı meydana getiren firmaların, kurumsal kimliğini doğru bir şekilde müşteriye yansıtmasında kurye şirketlerinin üstüne büyük sorumluluk Akatlar Kurye düşmektedir. Günümüzde kurumsal firmaların çoğu sektörde iz bırakan dağıtım firmalarından hizmet alırlar. Bir çok firma bu alanda satın alan devamlılığı noktasında çoğu kez başarılı sonuçlar almaktadır.

Firmamız, 2013 yılından itibaren başta İstanbul olmak üzere ülkemizdeki bütün adreslere eşya taşıma hizmetleri sunarak sektörünün lider firma olmayı başarmıştır. Anadoluhisarı moto kurye çalışmalarındaki üstün performanslı işlerimiz sizlere referans olacaktır. Firmamız olarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü eşya taşıma çalışmalarında ilk aklına gelen firmalardan birisi olmanın verdiği özgüvenle, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Yani bu doğal hizmetlerimiz siz değerli ziyaretçilerimizin bir Ortaköy kurye çalışmasından beklediğiniz tüm nitelikleri taşıyan uluslararası kalitede hizmetler sunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye

 •  Hızlı kurye teslim; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel Balmumcu kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullan.

Ulus Acil Kurye

Ulus motorlu kurye ile İşlerini düzgün yapan elemanlar her zaman mutlu olur. Böylece daha öz güvenli olarak çalışır. Alınan paketleri ve iletileri en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiren tek firma olarak göze çarpar. Siz hız ve güvenirlik konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. hızlı kurye ile burada amaçlarımız, çalışma tarzımız ve hizmet amacı nedir? Amacımız şeffaf çalışma olanağı sağlamaktır. Motorlu kuryenin kolaylık sağladığı bilincinde olup bu hizmeti sunarken işini seven ve işinde gerekli özveriyi gösteren takım ekibi ile çalışıyoruz.

Moto kurye motosiklet ile hizmet verdiklerinden dolayı fazla büyük ve ağır boyutta teslimat işlemi yapamaz. Bu işlemleri hem sizlerin eşyalarına zarar gelmesin diye, hem de kuryelerin can sağlığı açısından uygulanır. Sizler büyük bir eşyanızı motor ile gönderim yaptırmak istiyorsanız mutlaka çağrı merkezi ile iletişime geçip bilgi almalısınız. Gönderilecek olan eşya, dosya, paket veya zarf mutlaka motosiklet ile taşınabilecek boyutta ve ağırlıkta olabilenlerden olmalıdır. Kuryenin hangi tarih ve saatte alınacağı seçimindaki sorulara açık ve net cevaplar alınarak ona bakılırsa bir çalışma yolu çizmekteyiz.

Şehirlerarası kurye ihtiyacı duyduğunuz her an firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Böylece kendi alanında uzman ve son derece tecrübeli, yolları bilen kişiler olarak işe alıyoruz. Ayrıca işini temiz yapan, sağa sola fazla karışmayan, eli ayağı düzgün efendi yol arkadaşları ile devam eder. Yani bu sayede müşteri arası diyalogları da daha güzel ve kibar kurumsal bir havada olur. Ne dediğini bilen, oturmasını kalkamsını, konuşmasını bilen kişiler ile çalışır. Hepimiz, İstanbul öteki semtlerinde olduğu benzer biçimde Anadolu ve Avrupa yakası kurye hizmeti verirken de zaman ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz.

Ulus Kurye Taşımaz

 • Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvan; Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvan ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilen)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler. Radyoaktif maddeler
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Para; madeni paralar; her türlü madeni olan para, nakit olan kağıt para banknotlar. Ayrıca çek, senet, bono, tahvil taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) 
 • Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.

Etiler Kurye

Müşterilerin arzu ve arzuları doğrultusunda bir yerden başka bir yere iletmesini istediği önemli evrak ve kolilerin taşınmasını elde eden hizmettir. Günümüzde yaşanmış olan yoğun trafikteki süre kaybını ve işin sekteye uğrama sorununu gidermek amacıyla firmalar tarafınca çok sık tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. İstanbul bütün ilçe sınırları içinde yaşanmış olan trafik surunu firmaların çalışma alanında farklı arayışlara götürmüştür. Bu doğrultuda İstanbul’da yaşanmış olan yoğun trafikteki vakit kaybını ortadan kaldırıyoruz. Bu doğrultuda kurye hizmetini sağlarken; her zaman dürüst oluruz.

Özellikle destek sağlama amacıyla İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki bir oldukça ilçesine dürüst hizmet vermekteyiz. Ayrıca her iki yakada bulunan İstanbul bütün ilçesindeki firmalara servis sunarız. Yani firmaların biroldukça alandaki kurye işlerini emin ve en hızlı bir halde yapmalarına yardımcı oluyoruz. Biz, yaptığımız işin ciddiyeti ve öneminin bilincinde olduğumuz için bu hizmeti verirken belli başlı aşamaları takip ediyoruz. İlk olarak firmamızın çağrı merkezine ulaşarak, 7/24 hizmet sunan ekibimizin her zaman hazır beklemektedir. Trafiğe çıkacak motorun rutin olarak gerekli bakımının yapılması.

Müşterilerin bizlere sormuş olduğu sorulara verilen cevaplar doğrultusunda ilerlemekteyiz. İstanbul ilimizde hizmet sunarken, işimizi büyük bir titizlik ve koordineli bir çalışma ile yapıyoruz. Çağrı merkezinde hizmet veren ekibimizin alınacak iletilerin en kısa zamanda laınması için sizlere sorduğu bazı sorular vardır. Bu sorular; alınacak paket açık adresi ve konumu, gidecek adres açık adres ve konumu, paketin ağırlığı, hacmi yani kurye piyasada kaç desi geldiği ve teslim edilecek zaman. Bu sorulara verilene cevaplar ile hemen en yakın Balmumcu kurye çıkar. Yani Mevsime göre motor lastiğinin denetim edilerek değiştirilmesi.

Ulus Kurye Almaz

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncak ve oyunlar, spor malzemeleri.
 • Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevher; yani altın, zümrüt, pırlanta, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvanlardan yapılmış her türlü kürk ve kürk çeşitleri ile özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler.
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ).
 • Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşınmaz ( sahte ilaç ve takviye ürünleri )
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler bizim firmamız tarafından asla taşınmaz.
 • Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz.
 • Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler,
 • Manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar ).

Ulus Hızlı Kurye

Ulus kurye eşyalarınızı alır ve hızlı bir şekilde teslim edeceği yere gider. Sizler için en hızlı hizmeti vip taşınacak sistem unsuru sağlar. Motorlu kurye hizmetlerden yararlanmak için derhal kurye çağrı merkezi ile iletişime geçin. Motorlu kurye firma ve çalışanları ne getirir, neleri taşır, neleri taşımaz? İstanbul kurye oluşabilecek tüm sorunlara alternatif çözüm üretir. Aynı zamanda İstanbul kurye oluşturulan sistem içerisinde, daima sözlerini tutularak müşterileri memnuniyeti sağlar. Bizleri günün her saatinde satın alan bağlantı numaralarımızdan hemen arayarak ulaşabilirsiniz.

Artık mesafe ve zamanlara göre değişiklik gösteren İstanbul kurye hizmeti fiyatları makul olur. Yani en güvenilir ve en doğru firma. Motorlu kurye çalışanı olmak için nelere sahip olmak gerekiyor? A2 ehliyetine sahip olmak. Özellikle Akatlar kurye olarak şehir içi Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere hizmet. Ayrıca acil kurye ile sağlanan tüm hizmetleri de motosikletli kurye kullanmanın amacı ile sağlanır. Paket alım ve teslimat sürecindeki zamanda her türlü güvenlik alınıyor. Kuryenin teslim edileceği adrese en hızlı şekilde ulaştırılması için çizilen yol güzergâhının takibinin yapılması gerekiyor.

7/24 kurye hizmetinden firmamız, profesyonel iş anlayışı ve acil kurye ile İstanbul’un her noktasına aynı standartlarda hizmet sunar. Acil kurye buna bağlı olarak vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti farklı türde kurye çalışma sistemi oluşturur. Uçak kargo kuryeleri, kısa kestirme olan tüm yolları bilmeleri gerekir. Acil uçak kargo özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet verir. Özel günleriniz için randevulu olarak hizmetler vermekteyiz. Günümüzde çağdaş yaşamın getirilerinden biri de hiç şüphesiz hızlı şehir hayatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir hayatını rahatlatmak ise bizim görevimizdir.

Ulus Kurye

Ara

×